Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /home/alumni/public_html/index.php on line 65
Junior programerski programer :: Banja Luka College
blc@teol.net 00 387 (0) 51 433 010

Alumni - Banja Luka College

Svrha ove asocijacije je očuvanje tradicije i promocija ugleda BLC-a kroz jačanje saradnje sa bivšim studentima. Osnovna ideja Alumni kluba je povezivanje svih generacija studenata kojima je Banja Luka College bio matična (visokoškolska) obrazovna ustanova i izbor profesionalnog opredijeljenja.

Junior programerski programer

Postavljeno Apr 20, 2018 by Administrator

Junior programerski programer

Hamburg – Njemačka
Naše IT konzultantske usluge čine našim kupcima sigurnost za budućnost. Iza ove izjave je tim od oko 250 stručnjaka na 9 lokacija u Njemačkoj i Americi, čija zajednička strast oblikuje digitalnu budućnost. Naši klijenti uključuju vrlo velike automobilske, zrakoplovne i mehaničke, pomorske proizvodace – i to već preko 20 godina. S našim vlastitim proizvodima, neovisnim dobavljačima i prilagođenim strategijama, mi smo jedan od apsolutnih stručnjaka u industriji i pozvani smo kada drugi dostignu svoje granice.

Detaljnije…